12 Ekim 2010 Salı

BİRBİRİMİZDE NE YAPTIK BİZ????.
Ben o küçük notlara hep seni yazdım…..kızdım yazdım, sevdim yazdım ama seni yazdım…hep ben uyuyorum da seni seyretmedim mi sanıyorsun? Bazen, çok nadir de olsa, hani fotoğrafta gördüğüm çocukluk simanı ve ifadeni aldığı geceler hele yüzünün…!! Yüzünü sevmedim mi, sana sarılmadım mı sanıyorsun? Sokulup sıcağına uyumadım mı sanki hiç? Senin geceden bıkmış yorgunluğunla, benimmmm yanına yatmamın keyfi örtüşmedi ki hiç…

Öyle amaçsızdın ki hayatta..bunu uzun uzunnn düşünüp çok defa.., bir daha yine düşündüm…suçladım suçladım kıyamadım... beraat ettin her seferinde.!! Hayatı fark etmen için, kendini fark etmeliydin… kendinden başlayan farkındalığın yoktu senin. kimsin, aslında ne yapmak isterdin, sence neden yapamadın ki (sen yapmadın) yenilgi diye düşünüyorsan neye yenildin?, haksızlıksa… niye sustun?... bu soruları sorman için önce varolduğunu, bu hayatta görevlerin olduğunu, ayrıca misyonun olduğunu, itiraz ederken olumlu da bir seçenek sunmazsan bunun faydasız olacağını, insanlara nasıl göründüğün ve en önemlisi aynada kendini nasıl gördüğünde mutlu olacağını düşündüğün bir kafa yapısına sahip olunması gerektiğinin farkındalığı yok sende. Olmazsa olmazları var hayatın…gök herkese neden mavi gözüküyorsa.. bu da öyle….olman gereken haller var, seninle gurur duyması ruhen gerekli insanlar var, senin düşünüpte hatalarını hemen telafi etmeni isteyen insanlar var. Sen de biri bir yerlerde off’a basmış. Önce on düğmene basmak lazım. Robot gibisin sen. Sadece komutlara uyuyorsun. arada bir beynin mi çalışıyor ne itiraz ediyorsun. Ama hep timing hatası, zamanı kollayamıyorsun. O zaman senin görevin ne? Ne yapmaya geldin? O iç isyandan mı bilinmez,,,aykırılığa ve şiddete yatkın tarafın var. Kendini güçlü hissedemiyorsun? Hep birilerine bir şey ispat etmek için çalışmaların,işin, yardımların…?? Bunları yaparken neler hissettin gerçekten? GERÇEKTEN Mİ??? Hani şeytanlar insan görünümlü olurmuş, yoksa o sen misin? Sen sana kötülük yapan bir insanın ardından, intikam güdmeden hala iyilik yapabilir misin? Anlattıklarına bakılırsa beş yıl öncenin kini durmuş içinde. Her şey 7 mertebeymiş. Sen daha 1 indesin…!! İyi ama o zaman seni bana niye verdiler? Ben içimden arsız bir çocuk gibisin derken…..hep 12-13 yaşlarını hayal ettim. Acaba o yaşında ne yaşadın sen? Yüzünde hala o ifade var geceleri, hani sen bilmezken ki seyredilişlerin…. Sana denk geliyor yazmalarım…!!!! .başlangıç olabilir misin?? Acımasızca eleştirip, kamçılayan,,,,, senden kaçayım derken…. kurdum mekanı ….seni unutmak istediğimden düşünüyorum yüksek yüksek ruhlu adamları… büyük istiyorum bu sefer..!!çağırttın bana DEMEK??? Buymuş görevin…..şeytan görünümlü melek sevdimde seni çok, aslına bakarsan! bende bir başka hayata atlayacağım demek...çok güzel olucağını bilmeme rağmen , düşünüyorum... senden nasıl ayrılacağım.... hiç oğlum yok yaa.... belki de ondan!
....
İyi de… peki benim sende görevim neydi…hala aynı olduğuna göre beceremedim mi?? Ben düzenleyiciyimdir, güzelleştiriciyimdir,olgunlaştırıcıyımdır, farklılaştırıcıyımdır…ben beceremedim yani.. öyle mi..?? yok bu da olmaz. Ayna mıydım? Belki de…. Bana söylediği her cümle kendisi miydi ki?...söyledi, özüne söylendi, aynadaki yüz bendim...onun gördüğü..!! kendisiyle ilk defa benim yüzümün ardından yüzleşiyordu. içinden çıktı ama bunu fark edemedikten sonra ne fayda peki??.... onun farkındalığı hiç olmadı. o da farketmeden mertebe atlattı bir zaman. bu birazda ödül anlayacağın...o anlamayacak… bu onun mertebe atlaması.. arındı bende. Kustu, konuştu attı içinden. Şimdi yepyeni ve başarılı bir hayata başlayacak…. Umarım bu sefer farkındalığı gelişir) şimdi artık çocukluğunda tıkandığı yerler açıldı…başarırsa başarmış olacak..!! zem zem lik görevimde varmış demek ki..? arındırıyorum, bir de kutsasam))) benim ki her zaman ki gibi kısa yol..!! arındırmışım gitmiş..!! zira görev o kadar çok ki, pratik olmakta fayda var. Şimdi şarkılar onun.. mesela sil baştan…!!

Seviyorum seni bir kere daha 13 yaş simandan…..görüşeceğiz ..!!!! seni GÖRMEYE geleceğimm:)))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorum yaz